Kāzas

Kāzu diena - īpaša diena divām mīlošām sirdīm! Aicinām Jūs pavadīt neaizmirstamu  dienu  „Ausekļu dzirnavās”. Skaista kāzu svinību un pieturvieta -  dzirnavu sētā iespēja salaulāties, nodejot pirmo valsi, izveidot īpašu fotosesiju, piedalīties interesantā jaunlaulāto programmā, ievēlēties vēlēšanos uz Iecavas upes tilta un muzeja teritorijā esošajiem 3 tiltiņiem.

Svinību vieta

Piedāvājam nosvinēt kāzas ūdensdzirnavu mājas banketu zālē (līdz 60 personām) un naktsmītnes 44 personām. Kāzu mielastu uzklās sadarbības banketu klājēji.

Ausekļu dzirnavās var svinēt un baudīt dabu visos gadalaikos.

 Izcenojums – pēc vienošanās, zvanot, rakstot! 

Jaunlaulāto programma

Jaunlaulāto programma stundas garumā – atraktīva un aizraujoša atrakcija gan jaunajam pārim, gan viesiem!

Kāziniekiem piedāvājam darboties muzeja saimnieka/ces pavadībā, kuri pārbaudīs Jaunās sievas un Jaunā vīra spēkus, pirms kopējās dzīves uzsākšanas. Kāzinieku rīcībā ir sena lauku sēta ar smēdi, kurā iespēja izkalt laimes monētu vai izliet laimi kopējai dzīvei. Klētī, vecmāmiņas istabā, izdancot pirmo valsi un pielocīt pūra lādi, ūdensdzirnavās izmērīt laimi, uzzināt dažus saskanīgas kopdzīves  noslēpumus un izbaudīt vēl daudz dažādus, interesantus pārbaudījumus. Tējas namiņā iestiprināties un saskandināt līdzpaņemto šampanieti ar saviem viesiem vai arī uzticēt uzkodu galdu sarūpēt mūsu sadarbības partneriem.

Jaunlaulāto programma muzejā (līdz  vienai stundai) –   EUR 110,00 + EUR 1,50 viesim.

Ceremonijas vieta

Ausekļu dzirnavu sētā iespēja rīkot laulību ceremoniju brīvi izvēlētā vietā, piemēram, Tējas namiņā, uz ūdensdzirnavu saliņas, estrādes.

Laulību ceremonija –  (līdz 2 stundām) – EUR 100,00.

Iekšējās kārtības noteikumi

Vairāk informācija pa tālr.: +371 26396878

Kontakti

Adrese:  “Ausekļu dzirnavas”, Bārbeles pagasts, Vecumnieku novads, LV-3905


Tālr.: +371 26396878   +371 29197412

E pasts: ausekludzirnavas@gmail.com

Rudzu ceļš
Latviskais mantojums
Copyright © 2024 Ausekļu dzirnavas.   Izstrādāts: Joomla CMS